Toplu Yemek

Toplu yemek üretimimizde mevsimin en taze ürünlerini kullanarak, temel hijyen kuralları ve gıda sağlığı bilinciyle müşteri odaklı yemek üretimi yapmaktayız. 

Toplu yemek menülerimiz aylık güncel olarak, yemek sektörü deneyimi olan tecrübeli gıda mühendislerimiz tarafından, müşteri istekleri, dengeli beslenme, toplu yemek üretimine uygun olan ve yemeklerin birbirleriyle uyumuna göre hazırlanır. 

   Yerimizde imalatımız,hammadde tedarikinden,depolanıp,pişirilip,sunuma hazır hale getirilmesine kadar geçen süreçler kadrolu DİYETİSYEN-GIDA MÜHENDİSİ’miz nezaretinde, HİJYEN EĞİTİM  BELGELİ ,deneyimli aşçı ve destek personellerimiz,kendi deyimimizle;yol arkadaşlarımız tarafından  gerçekleştirilirken,ŞAHİT NUMUNE’lerimiz ,72 saat usulüne uygun olarak alınıp muhafaza edilmekte,30’ar günlük yemek menülerimiz kalori hesapları yapılmış olarak siz değerli müşterilerimizin bilgilerine sunulmaktadır.

TAŞIMALI SİSTEM TOPLU YEMEK HİZMETLERİMİZ :

Toplu yemek üretimimizde,kendi imalathanemizde üretimini yaptığımız yemeklerimiz piştikten sonra siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda işyerlerine,çalışma alanlarınıza  yemeğin kendi özelliğini,görünümünü ve besin değerini kaybetmeden ,termo kaplarda hızlı dağıtım ağımızla ulaştırmaktayız.
 Yemeklerimizin sıcak ve lezzetli bir şekilde servis edilmesi için yemekhaneniz de gerekli olan benmari ve diğer ekipmanlar tarafımızdan  temin edilmektedir.

YERİNİZDE ÜRETİM-DAĞITIM HİZMETLERİMİZ:

Siz değerli müşterilerimizin gösterecekleri,tahsis edecekleri uygun fiziki şartlara sahip  kendi yerlerinde,tüm demirbaşları tarafımıza ait olmak üzere mutfağımızı kurarak ,sadece işletmeniz için görevlendireceğimiz yol arkadaşlarımız,çalışanlarımız ile mutfak ve yemekhane hizmetlerinizi verebiliriz.

Hizmetlerimiz
Sosyal Medya
İletişim Bilgileri
Telefon
0266- 221 00 70 - 0538 598 10 02
E-Mail
info@yakutyemek.com
Adres
Yıldız Mh. Soma Cd. No: 193/1
(Eski SSK Hastanesi Karşısı)
Altıeylül / Balıkesir / TÜRKİYE
----

Şube: TIBILİSİ / BATUMİ / GÜRCİSTAN
Telefon: +995 599 24 14 19
© 2018 Yakut Yemek Sanayi - Tüm Hakları Saklıdır.

Web Tasarım & Kodlama